Přihlašování na adorační službu

Vážení farníci,

o letošním Velikonočním triduu bude s ohledem na epidemiologickou situaci možnost adorace v kostele ve Tvarožné každý den. Každý z Vás tedy bude mít možnost se adorace zúčastnit, aniž by počet věřících v kostele překračoval povolené limity stanovené vládními nařízeními.

K zajištění stále služby v kostele tak, aby kostel nezůstal nehlídaný, se prosím zapisujte na arších v kostele. Jelikož ne všichni se v této době máte možnost dostat do kostela, jsou zápisové archy i zde na stránkách farnosti.

Vzhledem k možné kolizi přihlašování na arších v kostele i zde na stránkách farnosti, budou oba tyto seznamy každý den navzájem doplňovány. Při případné kolizi budete automaticky odhlášeni zde na stránkách, proto prosím občas zkontrolujte své přihlášení, abyste se mohli přihlásit na jiný termín.

Děkujeme za pochopení.